Znani absolwenci

  •  Jerzy Wenderlich - Wicemarszałek Sejmu RP, Poseł na Sejm RP kilku kadencji

  • Grzegorz Schreiber - Wiceminister Sportu i Turystyki, Poseł na Sejm RP kilku kadencji, Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Wiceprzewodniczący Sejmiku Kujawsko - Pomorskiego

  • Piotr Król - Poseł na Sejm RP kilku kadencji

  • Łukasz Schreiber - Poseł na Sejm RP

  • Grzegorz Gruszka - Poseł na Sejm RP kilku kadencji

  • Sławomir Jeneralski - Poseł na Sejm RP, dziennikarz i prezenter TVP

  • Sebastian Chmara - Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, olimpijczyk, mistrz Polski, Europy i Świata w lekkoatletyce

  • Elżbieta Krzyżanowska - Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Bydgoszczy

  • Anna Mackiewicz - Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Bydgoszczy

  • Grażyna Kida - Dyrektor Departamentu Ekonomicznego Ministerstwa Edukacji Narodowej

  • Januariusz Stodolny – Kurator Oświaty Województwa Kujawsko – Pomorskiego

  • Marek Gralik – Kurator Oświaty Województwa Kujawsko - Pomorskiego

  • Marzena Słupkowska - dziennikarka i prezenterka TVP

  • Paulina Chylewska - dziennikarka i prezenterka TVP

  • Paweł Rańda - mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata, Pucharu Świata i Igrzysk Olimpijskich w Pekinie we wioślarstwie

  • Monika Ciaciuch - mistrzyni Polski, medalistka Mistrzostw Europy, Świata, Pucharu Świata i Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro we wioślarstwie

  • Jacek Gollob - mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata na żużlu

  • Jacek Krzyżaniak - mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata na żużlu

  • Piotr Protasiewicz - Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Świata na żużlu

  • Grzegorz Benedykciński – Burmistrz Grodziska Mazowieckiego kilku kadencji

  •  Joanna Borowiak – Posłanka na Sejm RP, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Włocławka

  •  Maciej Eckardt – Wicemarszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego

  •  Mirosława Grabarkiewicz – Posłanka na Sejm kontraktowy

  •  Maciej Grześkowiak – Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, dyrektor bydgoskiego

    oddziału TVP, dziennikarz, producent telewizyjny

  •  Beata Patrycja Klary – poetka, felietonistka, recenzentka literacka, animatorka kultury

  •  Domicela Kopaczewska – Posłanka na Sejm RP kilku kadencji, Kurator Oświaty Województwa Kujawsko – Pomorskiego, dyrektor Departamentu Edukacji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego

  •  Ewa Kazanecka – Posłanka na Sejm RP

  •  Iwona Kozłowska – Posłanka na Sejm RP

  •  Dariusz Kurzawa – Wicemarszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Wicewojewoda Kujawsko – Pomorski

  •  Mariusz Łuczyk – Wicewojewoda Pomorski

  •  Ewa Mes – Wojewoda Kujawsko – Pomorski

  •  Elżbieta Rusielewicz – Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Wicewojewoda Kujawsko – Pomorski

  •  Adam Sengenbusch – Poseł na Sejm I kadencji

  •  Paweł Skutecki – Poseł na Sejm RP

  •  Piotr Stanke – Poseł na Sejm RP

  •  Magdalena Tul (Sasha) – piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, reprezentantka Polski podczas 56 Konkursu Piosenki Eurowizji w 2011 roku

  •  Marek Wojtkowski – Poseł na Sejm RP kilku kadencji, Prezydent Miasta Włocławka

  •  Stanisław Wziątek – Poseł na Sejm RP kilku kadencji, Burmistrz Połczyna Zdroju, Wojewoda Zachodniopomorski

  •  Marek Żelkowski – pisarz science fiction, fantasy, scenarzysta radiowy, dziennikarz

  •  Ewa Żmuda-Trzebiatowska – Posłanka na Sejm RP

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. J. K. Chodkiewicza 30

85-064 Bydgoszcz, tel. + 48 52 341 91 00