XI EDYCJA - ARKUSZE KONKURSOWE

• 09 stycznia 2018

Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, którzy zarejestrowali uczniów ze swoich szkół. Formularz zgłoszeniowy będzie umieszczony na stronie Konkursu jeszcze do wtorku włącznie (9.01.2018) na prośbę spóźnionych osób.

We wtorek i środę (9-10.01.2018) zostaną przesłane do Państwa arkusze konkursowe na adres mail podany w zgłoszeniu. W przypadku nieotrzymania maila z testem w dniu jutrzejszym (MAILE BĘDĄ ROZSYŁANE DO PÓŹNYCH GODZIN WIECZORNYCH) bardzo proszę o kontakt mailowy/telefoniczny (postaram się odpowiedzieć najszybciej jak będę mogła).

Proszę jednocześnie o wybaczenie, że nie będę w najbliższych dniach cały czas pod telefonem ale jako czynny nauczyciel akademicki nie mogę sobie na to pozwolić. Mam nadzieję że wszystkie maile zawierające arkusze dotrą do Państwa skrzynek elektronicznych bez problemów.

Etap szkolny będzie się odbywał w zgłoszonych szkołach 12.01.2018 r. (piątek), a o wszystkich szczegółach związanych z etapem dowiedzą się Państwo w korespondencji i dalszych postach na stronie Konkursu.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach