Aktualności

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia

31 lipca 2017

Spóźniłeś się z rejestracją na studia? Przed Tobą jeszcze poprawa matury? Ciągle masz jednak szansę na rozpoczęcie studiów w październiku. Do 13 września trwa dodatkowy i przedłużony nabór na studia I stopnia stacjonarne.

czytaj całość…

Nabór na studia doktoranckie: biologia oraz ekologia

18 sierpnia 2017

Do dnia 15.09.2017 trwa nabór na nowe kierunki studiów trzeciego stopnia (studiów doktoranckich) prowadzone przez Wydział Nauk Przyrodniczych. W ofercie Wydziału znajdują się studia doktoranckie w dziedzinie nauk biologicznych w zakresie dwóch dyscyplin: biologia oraz ekologia.

czytaj całość…

Polskie Dni Nauki na Ukrainie

09 sierpnia 2017
czytaj całość

W dniach 15-20 sierpnia przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego będą realizować projekt Polskie Dni Nauki na Ukrainie w ośrodkach polonijnych w Chmielnickim i Żytomierzu.

czytaj całość…

Umowa o współpracy UKW i IPN

07 lipca 2017
czytaj całość

W czwartek, 6 lipca w siedzibie Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy między Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy a Instytutem Pamięci Narodowej - Komisją Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu, z siedzibą w Warszawie. Aktu podpisania dokonali Rektor UKW JM prof. dr hab. Jacek Woźny oraz Prezes IPN dr Jarosław Szarek.

czytaj całość…