Dojrzałość: kontekst celów, zadań i działań edukacyjno-wychowawczych - konferencja naukowa

• 23 stycznia 2017

22 maja 2016 roku Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii, Instytut Pedagogiki, Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Chełmnie mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową na temat: Dojrzałość: kontekst celów, zadań i działań edukacyjno-wychowawczych. Perspektywa temporalna. Konferencja organizowana jest pod patronatem Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.
Informujemy, że przedłużamy termin składania zgłoszeń na konferencję pt. "Dojrzałość - kontekst celów, zadań i działań edukacyjno-wychowawczych - perspektywa temporalna", która odbędzie się w Bydgoszczy 22 maja 2017 roku. Komunikat i karta zgłoszenia w załączniku.

Pobierz pliki