Aktualności

Koncert dyplomowy WEM

29 maja 2017
czytaj całość

Serdecznie zapraszamy na koncert dyplomowy dyplomantów z klasy wokalnej prof. Katarzyny Matuszak-Gołda Wydziału Edukacji Muzycznej, który odbędzie się 30 maja o godz. 18:00 w Auli Copernicanum UKW. Wystąpią przed Państwem cztery różne osobowości sceniczne: Katarzyna Majorowska, Radek Supeł, Joanna Rucińska i Daria Pawlewicz.

czytaj całość…

Wygraj podwójne zaproszenie do Filharmonii Pomorskiej!

29 maja 2017
czytaj całość

9 czerwca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: „W 5. ROCZNICĘ ŚMIERCI STEFANA STULIGROSZA – ULUBIONE UTWORY DRUHA". Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na koncerty. Aby je zdobyć wystarczy przesłać do nas maila (z podaniem tytułu koncertu, imienia, nazwiska i numeru kontaktowego) z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilet. Spośród przesłanych propozycji wyłonimy zwycięzcę. Na maile wysłane na adres agnieszka.lewandowska@ukw.edu.pl czekamy do 4 czerwca (godz. 13.00).

czytaj całość…

Ogólnopolskie Seminarium pt.: Organizacja narracyjnego środowiska zabawy i uczenia się według koncepcji Lwa S. Wygotskiego

29 maja 2017

Pracownicy Katedry Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji oraz Laboratorium Zmiany Edukacyjnej – Centrum Badań nad Uczeniem się i Rozwojem (Instytut Pedagogiki, Wydział Pedagogiki i Psychologii) są organizatorami Ogólnopolskiego Seminarium pt.: Organizacja narracyjnego środowiska zabawy i uczenia się według koncepcji Lwa S. Wygotskiego.

czytaj całość…

Mycotoxin Workshop odbędą sie w Bydgoszczy

18 maja 2017
czytaj całość

Society for Mycotoxin Research powierzyło Katedrze Fizjologii i Toksykologii Instytutu Biologii Eksperymentalnej, Wydziału Nauk Przyrodniczych organizację 39th Mycotoxin Workshop. Konferencja odbędzie się w dniach 19-21.06.2017 r. w Centrum Kongresowym Opera Nova.

 

czytaj całość…

Medale UKW na AMP w wioslarstwie

29 maja 2017
czytaj całość

W dniach 26-28.05.2017 na bydgoskim Torze Regatowym w Brdyujściu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie, których organizatorem był Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Startowało ponad 200 studentek i studentów z 18 wyższych polskich uczelni.

czytaj całość…

Jubileuszowa sesja naukowa prof. dra hab. Zbigniewa Grande

22 maja 2017
czytaj całość

Dyrekcja Instytutu Matematyki oraz władze Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki zapraszają na uroczystą otwartą sesję naukową poświęconą jubileuszowi 70-lecia prof. dra hab. Zbigniewa Grande. Sesja odbędzie się dnia 31 maja br. w godzinach 10.00 - 13.30 w Auli Copernicanum przy ul. Kopernika 1 w Bydgoszczy.

czytaj całość…