Huuuge Game Jam po raz kolejny na UKW

  • 25 października 2017

Firma Huuuge Games zaprasza na wydarzenie zatytułowane Huuuge Game Jam. W przedsięwzięciu tym aktywnie uczestniczą studenci i pracownicy naukowo-dydaktyczni naszej uczelni. Poprzednia edycja została bardzo ciepło przyjęta przez społeczność twórców gier, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. W związku z tym w tegorocznej edycji po raz kolejny wydarzenie odbędzie się w murach Biblioteki Głównej UKW – nie tylko po to, żeby zmierzyć się z czasem i w ciągu 24h zaprojektować działającą grę, ale również po to, aby wysłuchać wykładów otwierających wydarzenie. Na zwycięzców zmagań czekają nagrody – między innymi wejściówki developerskie na przyszłoroczną edycję Game Industry Conference.
Organizatorzy dają możliwość wzięcia udziału w game jamie stacjonarnie (dotyczy tych osób, które posiadają specjalne wejściówki) oraz on-line. Także część wykładowa będzie miała charakter otwarty. W trakcie jej trwania odbędzie się projekcja filmu Borysa Nieśpielaka “Wszystko z nami w porządku” oraz będzie można wysłuchać prelekcji Mikołaja “Sosa” Kamińskiego.
Partnerzy wydarzenia: Klabater, PSX Extreme, Game Industry Conference, Pixel.
Więcej na temat wydarzenia i wszystkie aktualności na: https://www.facebook.com/events/2034199006814667/?active_tab=discussion
link do wydarzenia: http://gamedec.ukw.edu.pl/huuuge-game-jam-kolejny-ukw/
Zapraszamy, Biblioteka Główna UKW, 18 listopada 2017 r. od godz. 9.00.