Aktualności

09 maja 2018
czytaj całość

Już po raz dziewiąty bydgoskie uczenie wyższe: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Gospodarki, Collegium Medicum UMK oraz Bydgoska Szkoła Wyższa organizują Bydgoski Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 23-27 maja 2018 r. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Złap bakcyla nauki”. 

czytaj całość…

Wniosek o miejsce w akademikach

21 maja 2018
czytaj całość

Wnioski o miejsce w Domu Studenta na rok akademicki 2018/2019 należy składać osobiście (a nie drogą internetową). Formularze podań o przyznanie miejsca w DOMU STUDENTA należy pobierać ze strony www.ukw.edu.pl i składać u Kierowników Domu Studenta DS. Nr 1 ul. Łużycka 24 , pokój nr 2 i DS. Nr 2 ul. Łużycka 21 pokój nr 1.

czytaj całość…

Praca na UKW

10 maja 2018
czytaj całość

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje do pracy inspektorów nadzoru różnych branż, specjalistów w zakresie automatyki, teleinformatyki i obsługi sprzętu technicznego oraz specjalistę w zakresie zamówień publicznych. 

czytaj całość…

Pierwszy dzień BFN-u za nami!

24 maja 2018
czytaj całość

Już po raz dziewiąty bydgoskie uczenie wyższe: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Gospodarki, Collegium Medicum UMK oraz Bydgoska Szkoła Wyższa organizują Bydgoski Festiwal Nauki, który odbywa się w dniach 23-27 maja 2018 r.  Bydgoski Festiwal Nauki jest największym tego typu wydarzeniem w Bydgoszczy. Wierzymy, że dzięki imprezom zorganizowanym przez pracowników naukowych, studentów i partnerów uczestnicy Festiwalu będą mogli się przekonać, że nauka jest inspirująca i fascynująca. Za nami pierwszy festiwalowy dzień. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

czytaj całość…

Medalowy UKW - AMP w Wioślarstwie

21 maja 2018
czytaj całość

19 maja 2018 r. na torze regatowym w Brdyujściu odbyły się finały Akademickich Mistrzostw Polski w wioślarstwie. W typie uniwersytetów UKW był najlepszy, a w klasyfikacji generalnej zajął trzecie miejsce.

czytaj całość…

Otwarty bieg Mila Kazimierzowska

05 kwietnia 2018
czytaj całość

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny, Prezes Zarządu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Andrzej Półgrabski oraz Dyrektor II Oddziału Banku PeKaO S.A. w Bydgoszczy, Teresa Opoka serdecznie zapraszają wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w II Otwartym Biegu UKW MILA KAZIMIERZOWSKA im. Janka Zmudzińskiego. Biegi w różnych kategoriach wiekowych, w tym rangi Mistrzostw Akademickich, odbędą się w niedzielę 17 czerwca 2018 roku. Start od godziny 10.00 przy biurowcu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Przemysłowców 6.

czytaj całość…

Konferencja o międzynarodowych drogach wodnych

23 maja 2018

Centrum Rewitalizacji Dróg Wodnych oraz Instytut Geografii Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają do udziału w konferencji naukowej Międzynarodowe drogi wodne - bezpieczeństwo i rozwój w dniach 14-16 czerwca 2018 r. Bydgoszcz - Eberswalde - Berlin.

czytaj całość…