Aktualności

Rekrutacja na studia na UKW 2018/2019

04 czerwca 2018
czytaj całość

6 czerwca ruszyła rekrutacja na studia na największej bydgoskiej uczelni. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w tegorocznej ofercie dydaktycznej ma cztery nowe kierunki - edytorstwo, pedagogikę resocjalizacyjną, prawo w biznesie, pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną (uruchomienie kierunku w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu).

 

czytaj całość…

Piknik charytatywny "Pracownicy pracownikom"

14 czerwca 2018
czytaj całość

23 czerwca Kanclerz UKW zaprasza społeczność akademicką na piknik charytatywny „Pracownicy pracownikom”. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie p. Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej (Instytut Kultury Fizycznej) oraz Kacpra Grzeszczaka, syna p. Dariusza Grzeszczaka (Dział Administracyjno-Gospodarczy). 

 

czytaj całość…

Spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi

20 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy wspólnie z Klubem Tygodnika Powszechnego w Bydgoszczy na spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi, pod tytułem: Ksiądz Józef Tischner i dialektyka wyzwolenia, które odbędzie się 21 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 w Bibliotece UKW (I piętro).

czytaj całość…

UKW na pikniku naukowym i w ambasadzie w Sztokholmie

19 czerwca 2018
czytaj całość

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, na zaproszenie Ambasady Polskiej w Szwecji przebywali w Sztokholmie. Cele wizyty związane były z realizacją współpracy w zakresie komercjalizacji oraz uczestnictwem w polskim pikniku naukowym w Sztokholmie.

czytaj całość…