Piknik charytatywny "Pracownicy pracownikom"

  • 14 czerwca 2018

23 czerwca Kanclerz UKW wraz z Działem Promocji zapraszają społeczność akademicką na piknik charytatywny „Pracownicy pracownikom”. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie p. Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej (Instytut Kultury Fizycznej) oraz Kacpra Grzeszczaka, syna p. Dariusza Grzeszczaka (Dział Administracyjno-Gospodarczy). 

Co będzie działo się 23 czerwca w ogrodzie Atrium?
1. Karaoke – tradycyjnie zapraszamy Państwa do prezentowania swoich większych i mniejszych talentów muzycznych. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia wraz z podaniem utworów na adres: sebastian.nowak@ukw.edu.pl.
2. Najbardziej sympatyczna Pracowniczka i Pracownik UKW – zwycięzców wybieramy w głosowaniu online zagłosuj teraz! , a wyniki ogłosimy w trakcie pikniku. 
3. Jeden z Dziesięciu – w zeszłym roku bawiliśmy się w formule Familiady, w tym roku przyjmiemy zasady innego popularnego turnieju. Prosimy poszczególne jednostki o wytypowanie swojego reprezentanta i przesłanie maila na adres: adres: sebastian.nowak@ukw.edu.pl.
4. Aukcja – w trakcie Pikniku przeprowadzimy aukcję, z której zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej oraz Kacpra Grzeszczaka. Cały czas można dostarczać dary, które zostaną zlicytowane lub przeznaczone na loterię fantową – przyjmujemy je w Dziale Promocji. Przedmioty wystawione na licytację: licytacja charytatywna.