Aktualności

Współpraca UKW z IV LO

07 lutego 2018
czytaj całość

6 lutego 2018 r. zawarto porozumienie między Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego a IV Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Umowę podpisali: JM Rektor prof. dr hab. Jacek Woźny ze strony Uniwersytetu oraz Dyrektor IV LO mgr Katarzyna Kijewska-Południak ze strony Szkoły.

czytaj całość…

Dziecko i prawo - konferencja naukowa

05 lutego 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Wydział Administracji i Nauk Społecznych zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "DZIECKO I PRAWO". Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Pomoc Pani Alinie w walce z rakiem piersi

05 stycznia 2018
czytaj całość

Pracownica UKW, Pani Alina potrzebuje pilnej pomocy w walce z najzłośliwszą formą raka piersi. Diagnoza o nowotworze złośliwym padła podczas badania 25 czerwca 2015 roku. Wówczas 40-letnia Pani Alina usłyszała z ust lekarzy, że choruje na raka piersi w najbardziej agresywnej postaci, z nadekspresją białka Her2 +++, w zaawansowanym stadium.

 

czytaj całość…

Wystawa fotografii Romualda Fajtanowskiego

17 stycznia 2018
czytaj całość

24 stycznia 2018 roku o godz. 18.00, Biblioteka UKW ul. Szymanowskiego 3 (Galeria I piętro) odbyło się otwarcie wystawy fotografii Romualda Fajtanowskiego pt. "DEKADA - ciąg dalszy". Wystawa będzie prezentowana do 3 marca 2018 roku.

czytaj całość…

Środki reakcji karnej na czyny zabronione - konferencja naukowa

05 lutego 2018

Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”, która odbędzie się dnia 13 marca 2018 r. w Bibliotece Głównej UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

czytaj całość…