Aktualności

Klub Uczelniany AZS sekcja e-sportu otwiera rekrutację!

22 marca 2018

Od marca przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach Klubu Uczelnianego AZS funkcjonuje sekcja e-sportu! Interesujesz się grami on-line oraz gamingiem, chcesz spróbować swoich sił w e-sporcie, a może jesteś starym wyjadaczem? Zapraszamy do Klubu Uczelnianego AZS UKW do sekcji e-sportu. 

czytaj całość…

Złoto studentki UKW w strzelectwie

20 marca 2018
czytaj całość

Studentka UKW Aneta Stankiewicz (wychowanie fizyczne) wraz z drużyną (z Katarzyną Komorowską - Społem Łódź i Natalią Kochańska - Gwardia Zielona Góra) zdobyła złoty medal w konkurencji Karabin sportowy 3x20 podczas Akademickich Mistrzostw Świata rozgrywanych w Kuala Lumpur. 

czytaj całość…

Ponad 5 mln zł dla UKW z POWER

08 lutego 2018
czytaj całość

28 lutego 2018 r. Piotr Ziółkowski, szef Gabinetu Politycznego Wiceprezesa Rady Ministrów wręczył Rektorowi UKW prof. Jackowi Woźnemu voucher na realizację projektu. 5.217.146,11 zł  dla UKW na sfinansowanie projektu pn. Nowoczesny Uniwersytet.

czytaj całość…

I nabór wniosków na Granty Przedwdrożeniowe rozstrzygnięty!

06 marca 2018

Miło nam poinformować, że zakończono proces oceny wniosków złożonych w ramach I konkursu na Granty Przedwdrożeniowe, realizowanego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności + przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Konsorcjant).

czytaj całość…