Archiwum

Studencie Ogarnij Wiedzę!

31 stycznia 2017
czytaj całość

Samorząd Studencki, Uczelniana Rada Doktorantów oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają do udziału w kolejnej edycji akcji „SOWa- Studencie Ogarnij Wiedzę”.

czytaj całość…

Wygraj zaproszenie do Filharmonii Pomorskiej!

30 stycznia 2017

9 lutego 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert: „Goście w Filharmonii". Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na koncerty. Aby je zdobyć wystarczy przesłać do nas maila (z podaniem tytułu koncertu, imienia, nazwiska i numeru kontaktowego) z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać bilet. Spośród przesłanych propozycji wyłonimy zwycięzcę.

czytaj całość…

Zespołowy Projekt Informatyczny studentów UKW

27 stycznia 2017

W tym roku po raz pierwszy na UKW odbędzie się publiczna prezentacja projektów studenckich wykonanych przez studentów IV roku Informatyki w ramach "Zespołowego Projektu Informatycznego". Prezentacja odbędzie się 31 stycznia 2017 r. o  godz. 9.30 w Sali Koncertowej UKW, ul. Kopernika 1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

czytaj całość…

UKW zagrał na WOŚP!

16 stycznia 2017
czytaj całość

W niedzielę, 15 stycznia 2017 roku Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wziął udział w 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

czytaj całość…

I Bal Uniwersytecki

11 stycznia 2017
czytaj całość

Każdy zasługuje na chwilę zapomnienia przy okazji karnawałowego szaleństwa. Zachęcamy Państwa do spożytkowania tego okresu na zabawę podczas I Balu Uniwersyteckiego, mającego na celu integrację środowiska akademickiego oraz zapoczątkowanie nowej tradycji. Bal odbędzie się w dniu 28 stycznia 2017r. (tj. sobota) w restauracji „Uniwersytecka” w Bydgoszczy, przy ul. gen. W. Andersa 1 (Fordon).

czytaj całość…