Archiwum

Zespołowy Projekt Informatyczny

16 stycznia 2018

W tym roku po raz drugi na UKW odbędzie się publiczna prezentacja projektów studenckich wykonanych przez studentów IV roku Informatyki w ramach "Zespołowego Projektu Informatycznego". Prezentacja odbędzie się 23 stycznia 2018 roku o  godz. 9.00 w Sali Koncertowej UKW, ul. Kopernika 1.

czytaj całość…

Praca: Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej

12 stycznia 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektów „Innowacje społeczne” i „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana”.

czytaj całość…

Możliwości komercjalizacji wyników badań naukowych – panel ekspercki

11 stycznia 2018

Konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. i J. Śniadeckich oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza na czwarte już spotkanie Panelowe Ekspertów. Tym razem tematem przewodnim będzie komercjalizacja wyników badań naukowych – kwestia istotna z punktu widzenia zarówno nauki, jak i gospodarki. Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacyjności UTP (Al. Prof. S. Kaliskiego 7, s. C8), w godzinach od 10:00 do 14:00.

czytaj całość…

Polsko-ukraiński koncert kolęd

09 stycznia 2018
czytaj całość

W najbliższy czwartek, 11 stycznia serdecznie zapraszamy do sali koncertowej Copernicanum UKW, gdzie o godz. 11:30 odbędzie się koncert świąteczny z udziałem bydgoskiego Zespołu Pieśni i Tańca PŁOMIENIE z MDK nr 4 oraz ukraińskiego zespołu wokalnego EKTENIA z Iwano-Frankowskiej Metropolii Ukraińskiej Grekokatolickiej Cerkwi.

czytaj całość…

Noc Biologów na UKW!

04 stycznia 2018
czytaj całość

Już po raz piąty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego włącza się w ogólnopolskie wydarzenie jakim jest Noc Biologów. W piątkowe popołudnie, 12 stycznia lokalna społeczność będzie miała okazję uczestniczyć w licznych warsztatach, pokazach i wykładach przygotowanych zarówno przez pracowników, jak i studentów Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW. Głównym celem Nocy Biologów jest popularyzacja nauki. Wydarzenie to stwarza także okazję do promocji naszej uczelni w regionie i bliższego zapoznania się potencjalnych kandydatów na studia z ofertą dydaktyczną Uniwersytetu.

czytaj całość…

Spotkanie z prof. Aleksym Awdiejewem i prof. Grażyną Habrajską

27 grudnia 2017
czytaj całość

 Katedra Dziennikarstwa, Nowych Mediów i Komunikacji Społecznej UKW zaprasza na spotkanie z jednymi z najbardziej cenionych językoznawców w naszym kraju – prof. Aleksym Awdiejewem i prof. Grażyną Habrajską. Wykład odbędzie się 10 stycznia w Bibliotece UKW przy ul. Szymanowskiego 3. Serdecznie zapraszamy!

 

czytaj całość…