Archiwum

Konferencja - Przeszłość w teraźniejszości

11 czerwca 2018

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Inicjatywy Doktorantów Nauk o Polityce oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oddz. W Bydgoszczy serdecznie zapraszają do udziału w II ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu: Przeszłość w teraźniejszości nt. Ewolucja podmiotowości politycznej w warunkach globalizacji, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2018 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  

czytaj całość…

Koncert XY&O w Copernicanum UKW

04 czerwca 2018
czytaj całość

Serdecznie zapraszamy na koncert walijskiego zespołu popowego XY&O, który odbędzie się w czwartek, 7 czerwca o godz. 18:00 w sali koncertowej Copernicanum UKW przy ul. M. Kopernika 1. 

czytaj całość…

Dni Instytutu Pedagogiki

30 maja 2018
czytaj całość

Serdecznie zapraszamy 6-7 czerwca 2018 r. na Dni Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którym towarzyszyć będzie debata na temat: Jak pedagogika sprzyja osiąganiu sukcesu? z udziałem Nietuzinkowych Absolwentów Bydgoskiej Pedagogiki: Małgorzaty Bonin, Elżbiety Krzyżanowskiej, Małgorzaty Rogatty, Macieja Landowskiego, Ireneusza Nitkiewicza i Antoniego Szpaka. W programie ponadto VI Sesja Naukowa Magistrantów i Licencjatów oraz Sesja Naukowa Doktorantów.
Szczegóły na załączonym plakacie. Wstęp wolny.

czytaj całość…

Wykład - International organizations in Central Asia

22 maja 2018

Pani dr Jildiz Nicharapova Associate professor w American University of Central Asia w nadchodzący piątek 25 maja 2018 r. o godz. 10.00 wygłosi otwarty wykład w języku angielskim pod tytułem: International organizations in Central Asia: politics of great powers or interests of states in the region?  

czytaj całość…