Archiwum

„Drzwi otwarte” w Centrum Onkologii

01 lutego 2018

3 lutego 2018, w odpowiedzi na Apel Polskiej Unii Onkologii, w związku ze zbliżającymi  się obchodami 18 Światowego Dnia Walki z Rakiem zapraszamy na  „Drzwi otwarte” w Centrum Onkologii. Impreza odbędzie się w godzinach od 09:00 do 13:00 w holu Zakładu Profilaktyki i Promocji Zdrowia (budynek D).

czytaj całość…

Wizyta ministra Jarosława Gowina na UKW

23 stycznia 2018

W środę 24 stycznia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gościć będzie Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. Minister spotka się o godz. 12:00 z przedstawicielami władz rektorskich uczelni wyższych w Bydgoszczy oraz ze środowiskiem akademickim naszego miasta.

czytaj całość…

Zespołowy Projekt Informatyczny

16 stycznia 2018

W tym roku po raz drugi na UKW odbędzie się publiczna prezentacja projektów studenckich wykonanych przez studentów IV roku Informatyki w ramach "Zespołowego Projektu Informatycznego". Prezentacja odbędzie się 23 stycznia 2018 roku o  godz. 9.00 w Sali Koncertowej UKW, ul. Kopernika 1.

czytaj całość…

Praca: Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej

12 stycznia 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektów „Innowacje społeczne” i „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana”.

czytaj całość…

Możliwości komercjalizacji wyników badań naukowych – panel ekspercki

11 stycznia 2018

Konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. i J. Śniadeckich oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza na czwarte już spotkanie Panelowe Ekspertów. Tym razem tematem przewodnim będzie komercjalizacja wyników badań naukowych – kwestia istotna z punktu widzenia zarówno nauki, jak i gospodarki. Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacyjności UTP (Al. Prof. S. Kaliskiego 7, s. C8), w godzinach od 10:00 do 14:00.

czytaj całość…