Archiwum

Sobota z Pracodawcą w PKO Banku Polskim

17 listopada 2017
czytaj całość

18 listopada zapraszamy do Oddziału 1 PKO Banku Polskiego na wydarzenie „Sobota z pracodawcą”, gdzie na studentów zainteresowanych bankowością będą czekali specjaliści HR i bankowi doradcy. Każdy, kto jest zainteresowany pracą w Banku, może umówić się na spotkanie, zostawić swoje CV, wypełnić formularz aplikacyjny i wziąć udział w quizie dotyczącym wiedzy o bankowości.  

czytaj całość…

Spotkanie z Pracodawcą - KPMG na UKW

17 listopada 2017

Kolejne spotkanie z bydgoskimi studentami i absolwentami odbędzie się już 22 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Tym razem będziecie mieli okazję spotkać nas na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych

czytaj całość…

AZS UKW chce przerwać złą passę

15 listopada 2017

Kiedy jeśli nie teraz – to pytanie zadają sobie kibice AZS-u UKW przed kolejną rundą II ligi piłki ręcznej. Bydgoscy szczypiorniści zmierzą się w najbliższą sobotę z sąsiadującym w tabeli, Borowiakiem Czersk.

Ostatnie spotkanie było piątą z rzędu przegraną AZS-u UKW. Trudno było oczekiwać ogrania niezwyciężonej do tej pory ekipy z Tczewa, ale mało kto spodziewał się wyniku 20:39.

czytaj całość…

Międzynarodowy Dzień Tolerancji na UKW

14 listopada 2017

Podczas Międzynarodowego Dnia Tolerancji, przypadającego co roku 16 listopada, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego gościć będzie konferencję inauguracyjną projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”, inicjowanego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

czytaj całość…

Zdobądź certyfikat językowy TOEIC

09 listopada 2017

W imieniu Studium Języków Obcych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania certyfikatu językowego TOEIC® z przedstawicielem firmy Educational Testing Service.

czytaj całość…