Archiwum

Zostań twarzą UKW!

30 sierpnia 2017

Zapraszamy studentki i studentów UKW do wzięcia udziału w sesji fotograficznej. Fotogeniczność, zaangażowanie i chęci-tych cech poszukujemy u Ciebie! W zamian oferujemy udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, możliwość współudziału w tworzeniu wizerunku Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz przeżycie niezapomnianej przygody. Jeśli chcesz, by Twoje zdjęcia pojawiły się w materiałach promujących UKW, zgłoś się do nas już dziś! 

czytaj całość…

Nabór na studia doktoranckie: biologia oraz ekologia

18 sierpnia 2017

Do dnia 15.09.2017 trwa nabór na nowe kierunki studiów trzeciego stopnia (studiów doktoranckich) prowadzone przez Wydział Nauk Przyrodniczych. W ofercie Wydziału znajdują się studia doktoranckie w dziedzinie nauk biologicznych w zakresie dwóch dyscyplin: biologia oraz ekologia.

czytaj całość…

Polskie Dni Nauki na Ukrainie

09 sierpnia 2017
czytaj całość

W dniach 15-20 sierpnia przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego będą realizować projekt Polskie Dni Nauki na Ukrainie w ośrodkach polonijnych w Chmielnickim i Żytomierzu.

czytaj całość…

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia

31 lipca 2017

Spóźniłeś się z rejestracją na studia? Przed Tobą jeszcze poprawa matury? Ciągle masz jednak szansę na rozpoczęcie studiów w październiku. Do 13 września trwa dodatkowy i przedłużony nabór na studia I stopnia stacjonarne.

czytaj całość…

Uroczystość podpisania porozumienia o współpracy między Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy a Instytutem Pamięci Narodowej

30 czerwca 2017

W czwartek, 6 lipca w siedzibie Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW przy ul. Poniatowskiego 12 o godzinie 11.00 odbędzie się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy między Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy a Instytutem Pamięci Narodowej - Komisją Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu, z siedzibą w Warszawie. Aktu podpisania dokonają Rektor UKW JM prof. dr hab. Jacek Woźny oraz Prezes IPN dr Jarosław Szarek.

czytaj całość…