Konferencje

Sympozjum: Filozofia Biznesu - 7 maja 2015 roku

28 kwietnia 2015
czytaj całość

Dynamiczny rozwój gospodarki światowej i szereg przemian, które temu towarzyszą, wymusza na współczesnym człowieku przyjmowanie nowych ról społecznych i gotowość do wprowadzenia wielu innowacji w kształtowaniu swojego miejsca na rynku pracy. Coraz większa liczba osób decyduje się odejść od stabilnej pracy na etacie, w imię poszukiwania szczęścia w prowadzeniu własnego biznesu. Pojawia się zatem więcej możliwości, ale także zagrożeń i dylematów. W problematyce biznesowej filozofia również stawia kilka znaczących pytań. Zapraszamy do wspólnego zastanowienia się nad tym szerokim zagadnieniem, jakim jest filozofii biznesu.

czytaj całość…

Historia kultury i ciała - 7-8 maja 2015

26 lutego 2015
czytaj całość

Studenckie Koło Historyków Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Koło Naukowe Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika mają przyjemność zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: "Historia kultury ciała", która odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 07-08.05.2015 r. Wszelkie informacje (wraz z formularzem zgłoszeniowym) znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: www.historia-kultury-ciala.pl

czytaj całość…

Dziecko: opieka - wychowanie - wspieranie edukacyjne. Od koncepcji teoretycznych do dobrych praktyk - 27 maja 2015

02 lutego 2015

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową na temat: Dziecko: opieka - wychowanie - wspieranie edukacyjne. Od koncepcji teoretycznych do dobrych praktyk, organizowaną pod patronatem KNP PAN w Bydgoszczy, 27 maja 2015 r.

czytaj całość…