Rekrutacja na studia na UKW 2018/2019

  • 04 czerwca 2018

Trwa rekrutacja na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kandydaci na studia niestacjonarne oraz II stopnia mogą rejestrować się do 12 września.

Psychologia, filologia angielska, informatyka, wychowanie fizyczne – to te kierunki cieszyły się największym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia I stopnia. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkała się też nasza nowość, czyli prawo w biznesie. Obecnie trwa kompletowanie list przyjętych osób – ewentualny dodatkowy nabór zostanie ogłoszony w pierwszym tygodniu sierpnia.

Równolegle trwa nabór na studia niestacjonarne oraz studia II stopnia. Można zapisywać się również na kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia jednolite magisterskie 5-letnie) – w tym przypadku czekamy jednak jeszcze na decyzję o dofinansowaniu NCBiR, od czego jest uzależnione uruchomienie tego kierunku.

Rejestracja na te studia trwa do 12 września. Należy zarejestrować się na www.rekrutacja.ukw.edu.pl, wybrać swój wymarzony kierunek studiów, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać na wyniki postępowania rekrutacyjnego. Te zostaną ogłoszone 14 września.

Wybierz swój najlepszy kierunek na studia – www.rekrutacja.ukw.edu.pl.