Aktualności

Targi Pracy OFFerty 2018

13 listopada 2018
czytaj całość

Porozumienie Bydgoskich Biur Karier zaprasza 15 listopada 2018 na kolejna edycję Targów Pracy OFFerty 2018. Zapraszamy w godzinach 11.00-16.00 do HSW Łuczniczka.

czytaj całość…

Praca: Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej

29 października 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektu „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana.

czytaj całość…

Medale dla UKW na targach w Norymberdze

05 listopada 2018
czytaj całość

Realizacja strategii rozwoju Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w obszarze innowacyjności i komercjalizacji wyników badań naukowych przyniosła kolejne owoce w postaci medali na International Trade Fair „Ideas - Inventions - New Products” iENA 2018. 

czytaj całość…

Ostatnie pożegnanie prof. Jerzego Wyrozumskiego

05 listopada 2018

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wybitnego historyka i mediewisty prof. Jerzego Wyrozumskiego. Profesor był związany z naszą uczelnią, otrzymał 26 kwietnia 2005 roku tytuł Doktora Honoris Causa Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego

09 listopada 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego będzie organizatorem pierwszego spotkania branżowo-informacyjnego projektu „Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii o kluczowym znaczeniu dla gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego’’ realizowanego w ramach Konsorcjum uczelni, w którego składzie znajdują się również Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy (Lider) oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

czytaj całość…

MOST czeka na Ciebie

05 listopada 2018
czytaj całość

Ruszyła rekrutacja do programu MOST. Studenci naszego Uniwersytetu mogą spędzić semestr letni trwającego roku akademickiego na jednej z 30 polskich uczelni, zachowując przy tym ciągłość programu studiów.

czytaj całość…