Aktualności

Targi Pracy OFFerty 2018

13 listopada 2018
czytaj całość

Porozumienie Bydgoskich Biur Karier zaprasza 15 listopada 2018 na kolejna edycję Targów Pracy OFFerty 2018. Zapraszamy w godzinach 11.00-16.00 do HSW Łuczniczka.

czytaj całość…

Praca: Kierownik projektu

15 listopada 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno - Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektu „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana”.

czytaj całość…

Praca: Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej

29 października 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektu „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana.

czytaj całość…

Koncert Alexandra Ullmana w Copernicanum UKW

14 listopada 2018

17 listopada 2018 r. (sobota) zapraszamy na nadzwyczajny recital z okazji 158. rocznicy urodzin I. J. Paderewskiego. O godz. 17.00 w auli Copernicanum wystąpi Alexander Ullman, laureat XI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Liszta w Utrechcie.

 

czytaj całość…

Kongres Prawa Sportowego i Organizacji Imprez Sportowych

31 października 2018

23 listopada 2018 roku na Stadionie Zagłębia Lubin odbędzie się Kongres Prawa Sportowego i Organizacji Imprez Sportowych. Zagłębie Lubin S.A. wraz z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II oraz Uniwersytetem Gdańskim – uczelniami tworzącymi sieć naukową pod nazwą Polska sieć naukowa - Badania naukowe i prace rozwojowe na rzecz upowszechniania prawa sportowego oraz Towarzystwem Sieci Naukowej Prawa Sportowego a także 
Uczelnią Łazarskiego w Warszawie jest współorganizatorem tego wydarzenia.

czytaj całość…