Aktualności

Rekrutacja zimowa na studia II stopnia

12 grudnia 2018
czytaj całość

Rusza rekrutacja zimowa na studia magisterskie uzupełniające na kierunkach inżynieria materiałowa, inżynieria techniczno-informatyczna, mechatronika. Absolwenci studiów I stopnia do 19 lutego mogą rejestrować się w naszym systemie.
Zasady rekrutacji są podobne jak w przypadku pozostałych kierunków. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na www.rekrutacja.ukw.edu.pl, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać na wyniki. Kandydaci przyjęci na studia rozpoczną zajęcia na początku marca.

czytaj całość…

Odbiór PIT-ów za rok 2018

05 lutego 2019

Prosimy o zgłaszanie się do Działu Płac w okresie 06.02.2019 - 20.02.2019 po odbiór PIT-ów za rok 2018. Pracownicy Szkoły ISoB proszeni są o odbiór PIT-ów w sekretariacie szkoły.

czytaj całość…

Legia Akademicka – zgłoszenia do 22 lutego

13 lutego 2019
czytaj całość

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przystąpił do programu pt. „Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej” – edycji  2019. Koordynatorem programu został decyzją JM Rektora UKW  Pełnomocnik Rektora ds. Obronnych mgr inż. Tadeusz Błażejewski

czytaj całość…

Zostań terytorialsem - spotkanie informacyjne

21 grudnia 2018
czytaj całość

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne z przedstawicielem 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej, por. Arkadiuszem Chorobińskim, podczas którego zostaną omówione zasady pełnienia ochotniczej służby wojskowej w Obronie Terytorialnej oraz korzyści i przywileje na jakie może liczyć każdy „terytorials”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 4 marca 2019 r. o godz. 11.00 w auli Instytutu Nauk Politycznych przy ul. Poniatowskiego 12.

czytaj całość…