Aktualności

Świąteczna Paczka – i my możemy kogoś uszczęśliwić

07 grudnia 2018
czytaj całość

Szanowni Państwo,
tradycją stało się, iż co roku w grudniu Uniwersytet Kazimierza Wielkiego prowadzi akcję „Świąteczna Paczka – i my możemy kogoś uszczęśliwić”. Wspólnie ze studentami Akademickiego Centrum Wolontariatu przy UKW oraz Branżową Szkołą I stopnia nr 6 Specjalną w Bydgoszczy w dniach od 10 do 17 grudnia będziemy prowadzić akcję zbiórki pieniężnej i rzeczowej dla Weroniki i Marty Różyckich oraz rodziny.

czytaj całość…

Rekrutacja zimowa na studia II stopnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

12 grudnia 2018
czytaj całość

Rusza rekrutacja zimowa na studia magisterskie uzupełniające na kierunkach inżynieria materiałowa, inżynieria techniczno-informatyczna, mechatronika. Absolwenci studiów I stopnia do 19 lutego mogą rejestrować się w naszym systemie.
Zasady rekrutacji są podobne jak w przypadku pozostałych kierunków. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na www.rekrutacja.ukw.edu.pl, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać na wyniki. Kandydaci przyjęci na studia rozpoczną zajęcia na początku marca.

czytaj całość…

Praca: Dział Płac

04 grudnia 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje pracownika do Działu Płac na pełen etat na podstawie umowy o pracę na czas określony od 02.01.2019 do 30.04.2020. 

czytaj całość…