BFN - zgłaszanie propozycji programowych

  • 25 lutego 2019
Bydgoski Festiwal Nauki
Bydgoski Festiwal Nauki

W dniach 22-26 maja 2019 r. odbędzie się kolejna – jubileuszowa 10. edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Już teraz można zgłaszać swoje propozycje programowe do BFN. 25 lutego 2019 r. ruszyła rejestracja wydarzeń do oferty programowej, wnioski będzie można składać do 25 marca 2019 r.

W celu złożenia wniosku wydarzenia, konieczna będzie rejestracja w systemie.
Osoby prowadzące zajęcia i partnerzy Festiwalu, którzy założyli konto w roku ubiegłym mogą skorzystać z opcji logowania, bez konieczności ponownej rejestracji.
W przypadku zapomnienia hasła można skorzystać z możliwości jego przypomnienia. Hasło zostanie wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji i będący jednocześnie loginem.
Poprzez panel do składania wniosków prosimy nie zgłaszać stoisk wystawowych na Piknik Naukowo-Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 26 maja 2019 r.

Uwaga!
Ważna informacja dla studentów UKW, wszyscy studenci, którzy chcą włączyć swoje wydarzenia do programu X Bydgoskiego Festiwalu Nauki muszą posiadać pisemne oświadczenie opiekuna merytorycznego wydarzenia (naukowca UKW). Znajduje się w załączniku i na stronie festiwalnauki.bydgoszcz.pl!

Zachęcamy do włączenia się do budowania oferty programowej Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

Pobierz pliki