• 07 czerwca 2019
Zarejestruj się już dziś na rekrutacja.ukw.edu.pl

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę! Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom i że to Twoja Osobowość zasili grono studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Pewnie od dłuższego czasu zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie najlepsze.  My też się nad tym zastanawiamy, dlatego to właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy ponad 60 kierunków studiów do wyboru (lista kierunków poniżej lub na stronie: rekrutacja.ukw.edu.pl).

UKW na piątkę!

• Po pierwsze, UKW to uczelnia publiczna. Oznacza to, że studiowanie stacjonarne (dzienne) jest na UKW bezpłatne.
  • Po drugie, Uczelnia daje Ci możliwość pozyskiwania stypendiów oraz ubiegania się o miejsce w jednym z naszych dwóch akademików (kilka słów o nich: tutaj). Dbając o niepełnosprawne studentki i  niepełnosprawmych studentów, UKW zapewnia pomoc i wsparcie Biura ds. Osób Niepełnosprawnych.
  • Po trzecie, czekają na Ciebie komfortowe warunki do nauki, uprawniania sportu i wypoczynku: nowoczesna Biblioteka UKW , Centrum Kultury Fizycznej i Sportu (z  m.in. basenem, kortem tenisowym, siłowniami), Ogród Botaniczny UKW oraz wiele, wiele innych…
  • Po czwarte, UKW bierze udział w programie MOST oraz Erasmus +. Dzięki tym programom, masz szansę poznać nowe miejsca i nowych ludzi oraz zdobyć nowe doświadczenia.
  • Po piąte, nasza Uczelnia ma za sobą 50 lat tradycji (o Jubileuszu możesz poczytać: tutaj). Zostań naszą studentką / naszym studentem i zapisuj nowe karty historii!

Co musisz zrobić, by studiować na UKW? Rady w pięciu krokach:

1. Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie jak? (kliknij).
  2. Przeczytaj harmonogram (harmonogram rekrutacji).
  3. Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia magisterskie, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  4. Wybierz kierunek na studia (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  5. Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Zapoznaj się z podstawami prawnymi rekrutacji: www.rekrutacja.ukw.edu.pl

LISTA KIERUNKÓW. STUDIA I STOPNIA:

LISTA KIERUNKÓW. STUDIA II STOPNIA: