Welcome to Poland: Veronika Moloshna zaprasza na studia na Wydziale Edukacji Muzycznej UKW

Zakończyliśmy pierwszą turę rekrutacji, podczas której na studia na UKW zostało przyjętych ponad sto osób z zagranicy. Są to kandydaci głownie z Ukrainy oraz Białorusini o polskich korzeniach.

Drugi nabór przed nami – nadal prowadzimy kampanię promocyjną, m.in. dzięki środkom uzyskanym przez Biuro Współpracy Międzynarodowej w ramach projektu Welcome Centre Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ogniwem rozwoju internacjonalizacji. Projekt finansowany jest przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (2020).

Jednym z elementów kampanii są spoty promocyjne, które powstały w kilku wersjach językowych. Przedstawiamy spot o edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej, o którym opowiada Veronika Moloshna - nasza tegoroczna absolwentka.Zapraszamy do obejrzenia filmu na kanale YouTube UKW.