Twoje studia, nasze wsparcie – 18 tysięcy zł dla każdego studenta na kierunkach objętych dofinansowaniem

Dziewczyna w okularach trzyma w dłoniach chmurkę z napisem UKW miejsce dla ludzi z apsją. Na pomarańczowym tle napisy: rekrutacja 2024/25 oraz adres rekrutacja.ukw.edu.pl

Twoje studia, nasze wsparcie – 18 tysięcy zł dla każdego studenta na kierunkach objętych dofinansowaniem z funduszy europejskich.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować wsparcie finansowe w wysokości 18 tysięcy złotych dla każdego studenta na wybranych kierunkach objętych dofinansowaniem z funduszy europejskich. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, by studiować na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Kierunki studiów objęte dofinansowaniem:

Co obejmuje wsparcie?

  • Płatne staże – zdobywaj praktyczne doświadczenie zawodowe i zarabiaj jednocześnie!
  • Certyfikowane szkolenia – dostosowane do potrzeb pracodawców, byś był gotowy na wyzwania rynku pracy.
  • Bezpłatne badania lekarskie i ubezpieczenie – zadbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.
  • Zwrot kosztów podróży podczas staży – nie martw się o dodatkowe wydatki związane z dojazdami.
  • Dodatkowe zajęcia podnoszące kompetencje – dowiesz się więcej na temat wybranego kierunku.

Nie przegap swojej szansy na zdobycie wykształcenia i cennego doświadczenia zawodowego z naszą pomocą! Dołącz do grona naszych studentów i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

Zarejestruj się już dziś! rekrutacja.ukw.edu.pl


Kierunki objęte dofinansowaniem z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na realizację projektu „Kierunki drogi dla gospodarki” (FERS.01.05-IP.08-0268/23).

Więcej informacji o dofinansowaniu: Ponad 10 milionów złotych dofinansowania dla UKW na nowe kierunki studiów, modyfikację istniejących oraz rozwój kompetencji nauczycieli