Widok na ręce kobiety umieszczone nad klawiaturą laptopa Widok na ręce kobiety umieszczone nad klawiaturą laptopa

Program Stypendialny "Złote Indeksy NBP"

Narodowy Bank Polski rozpoczął nabór do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” skierowanego do studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych polskich uczelni akademickich. Stu wyróżniających się studentów otrzyma 10 000 zł.

Celem programu jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat roli i zadań Narodowego Banku Polskiego oraz wsparcie młodych, zdolnych osób kształcących się na kierunkach ekonomicznych oferowanych przez publiczne uczelnie akademickie w Polsce. Program umożliwi Stypendystom udział w inicjatywach edukacyjnych, dzięki którym rozwiną wiedzę na temat działalności NBP, a uzyskane świadczenie pieniężne pomoże rozwijać zainteresowania z zakresu ekonomii, finansów i bankowości.

W Programie Stypendialnym mogą wziąć udział studenci I, II i III roku kierunków ekonomicznych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, studiują w trybie dziennym i nie ukończyli 26. roku życia. Stypendium wypłacane będzie w roku akademickim 2024/2025 przez okres 10 miesięcy w wysokości po 1000 zł brutto.

Rekrutacja do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” trwa do 16 września 2024 r.

Szczegóły dotyczące programu oraz Regulamin Programu zostały opublikowane na stronie nbp.pl/zlote-indeksy-nbp.

Zapraszamy do udziału.