Aktualności

Sukces młodej dyrygentki z UKW

07 czerwca 2018

Natasza Kiełpinska, studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej zajęła II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Dyrygenckim organizowanym w ramach Forum Młodych Dyrygentów w UWM w Olsztynie.

czytaj całość…

Zostań Wolontariuszem Kayakmanii

29 maja 2018
czytaj całość

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zachęca do udziału w Kayakmanii. Zapraszamy zarówno doświadczonych miłośników kajakarstwa, jak i świeżo upieczonych adeptów tej formy spędzania wolnego czasu. 

czytaj całość…

Student z pasją: Weronika Kamińska

27 lipca 2018
czytaj całość

Wiele osób ma różnorodne pasje, dla których są w stanie poświęcić czas i pragną dążyć do swoich celów i samorealizacji. Ogromnie ważna jest zawziętość i odpowiednie podejście do zajęć. Te cechy łączy ze sobą Weronika Kamińska – studentka geografii dróg wodnych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie bierze udział w programie unijnym „Wypłyń na szerokie wody”, realizowanym przez uczelnię.

czytaj całość…

Udany Piknik charytatywny Pracownicy Pracownikom

25 czerwca 2018
czytaj całość

23 czerwca 2018 r. po raz kolejny został zorganizowany piknik charytatywny „Pracownicy pracownikom”. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie p. Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej (Instytut Kultury Fizycznej) oraz Kacpra Grzeszczaka, syna p. Dariusza Grzeszczaka (Dział Administracyjno-Gospodarczy).

czytaj całość…

Spotkanie dotyczące Ustawy 2.0

30 maja 2018

29 maja 2018 r. w Sali Senatu UKW odbyło się spotkanie przedstawicieli najważniejszych bydgoskich uczelni publicznych z władzami samorządowymi Bydgoszczy oraz parlamentarzystami ziemi bydgoskiej. Tematem spotkania było: Konsekwencje wprowadzenia Ustawy 2.0 dla szkolnictwa wyższego w Bydgoszczy. 

czytaj całość…