Dwa medale za innowacyjne wynalazki

Miło nam poinformować o zdobyciu złotego medalu za „Drukowany 3D egzoszkielet dla dzieci z osłabieniem kończyn górnych” oraz srebrnego medalu za „Światłoutwardzalne implanty stomatologiczne” na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacyjnych Technologii "Archimedes" w Moskwie (Rosja).

To już kolejne wyróżnienie dla grupy naszych naukowców: prof. dr. hab. inż. Mariusza Kaczmarka, dr. hab. inż. Marka Macko prof. UKW, dr. inż. Dariusza Mikołajewskiego i mgr. Zbigniewa Szczepańskiego z Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW oraz prof. dr. hab. Aleksandra Gocha i dr Emilii Mikołajewskiej z Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK.

Przypominamy, że na odbywających się w początkach lutego tego roku targach nowych technologii „Intelectual Property, Invention, Innovation and Technology Exposition” IPITEx 2018 w Bangkoku (Tajlandia) wspomniani naukowcy zdobyli dwa złote medale i dwie nagrody specjalne, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu.

Gratulujemy!