Krótka historia o doktorze, który leczy śmiechem

14 listopada 2018 r. o godz. 9.15 w Auli przy ul. Poniatowskiego 12, Fundacja Dr Clown wspólnie z Instytutem Nauk Politycznych organizuje wykład otwarty, pt. „Krótka historia o doktorze, który leczy śmiechem”. Wykład ten organizowany jest w ramach przedmiotu Organizacje pozarządowe, na kierunku Innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną. Z uwagi na otwarty charakter działalności fundacji, wykład kierowany jest do wszystkich studentów UKW, bowiem każdy z nich może zaangażować się w wolontariat na rzecz dzieci chorych na raka, czy tych przebywających w domach dziecka. Dołącz i pomagaj!

Organizatorami przedsięwzięcia są: Fundacja Dr Clown, Instytut Nauk Politycznych UKW, Koło Naukowe Studentów Politologii, Koło Studentów Bezpieczeństwa Narodowego CAVENDO TUTUS, Organizacja studencka Milion Ludzi Wyobraźni.

Serdecznie zapraszamy!