Konsultacje Statutu UKW

Szanowni Państwo,

wdrażając rozwiązania wynikające z wejścia  w życie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, która znacząco zmienia zasady organizacji i ustroju uczelni oraz przebieg procesu kształcenia i awansu zawodowego, przedstawiam w załączeniu projekt Statutu UKW wraz z przepisami przejściowymi. Nowy Statut będzie określał zasady działania Uniwersytetu od 1 października 2019 r.

Zachęcam do zapoznania się z dokumentami oraz przesyłania uwag i przemyśleń dotyczących przepisów statutowych. Proszę o przesyłanie swoich spostrzeżeń na adres e-mailowy: pror@ukw.edu.pl w terminie do 11 marca 2019.

Spotkanie konsultacyjne członków wspólnoty Uniwersytetu odbędzie się 14 marca 2019r. o godz. 10.00 w Auli Atrium.

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Zobacz nową ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr hab. Benedykt Odya, profesor uczelni ogłasza godziny rektorskie 14 marca w godz. 9.30-15.30.