Wolontariat na AME w piłce ręcznej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i KU AZS UKW będą organizatorem Akademickich Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn, które odbędą się w dniach 3-11.07.2019 roku w Bydgoszczy. Zapraszamy studentów i nie tylko do zgłaszania się do wolontariatu.

AME to jedna z największych imprez, jaką organizuje nasza uczelnia. Do grodu nad Brdą przybędzie kilkuset zawodników i zawodniczek, także z czołowych klubów Europy. Obsługa techniczna, logistyczna, działania marketingowe, praca w biurze akredytacyjnym – to tylko część działań, przy których liczymy na pomoc wolontariuszy.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia br. Wolontariusze mają zapewnioną odzież (bluzy, koszulki) i wyżywienie, a dla osób spoza Bydgoszczy - nocleg. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie tego formularza.