AME: Czas na wielki finał!

Znamy finalistów Akademickich Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. W środę, 10 lipca rywalizacja przenosi się do Artego Areny, gdzie poznamy najlepsze zespoły tej imprezy.

Zapraszamy w szczególności na finał rywalizacji kobiet (godz. 17:00) i mężczyzn (godz. 19:00). Po złoto mogą sięgnąć studentki Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej. Lublinianki przyjechały do Bydgoszczy w składzie z aktualnymi mistrzyniami Polski i naszymi kadrowiczkami, więc warto przyjść i dopingować biało-czerwone!

A o godz. 9:00 w hali przy Cichej 59 swój ostatni mecz rozegrają reprezentantki UKW. Ich rywalkami będą szczypiornistki UMCS.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy na trybuny!

Rozkład meczów 10 lipca (środa)

Mężczyźni

Mecz o miejsca 9-11:
9:00, Sportowa 2 - University Union - Nikola Tesla (Serbia) - Norwegian University of Science and Technology (Norwegia)

Mecz o 7. miejsce:
11:00, Cicha 59 - Stefan cel Mare University of Suceava  (Rumunia) - University of Porto (Portugalia)

Mecz o 5. miejsce:
11:00, Artego Arena - University of Bochum (Niemcy) - Swiss Federal Institute of Technology in Zurich (Szwajcaria)

Mecz o 3. miejsce:
15:00, Artego Arena - University of Minho (Portugalia) - University of Rijeka (Chorwacja)

Mecz o 1. miejsce:
19:00, Artego Arena -  German Sport University Cologne (Niemcy) - University of Granada (Hiszpania)