Konferencje

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki” - 3 - 4 czerwca 2019

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Wokół Paula Ladewiga i jego „Katechizmu biblioteki”. Konferencja odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2019 r. Organizatorem wydazrenia jest Zakład Informacji Naukowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obrady będą odbywały się w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

Proponowane tematy wystąpień:

• Biblioteki - problemy gromadzenia, finansowania i zarządzania
  • Przyszłość bibliotek - zadania i wyzwania; szanse i zagrożenia; nadzieje i beznadzieje; między dobrem jednostki a dobrem ogółu
  • Biblioteka z punktu widzenia przedstawicieli nauk społecznych, humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych

Termin nadsyłania zgłoszeń: 17.02.2019 na adres kinib@ukw.edu.pl
Wysokość opłaty konferencyjnej – 420 zł.

Więcej informacji: www.konferencja.kinib.ukw.edu.pl