Biznes

Rozpocznij współpracę z UKW

Z raportu „Nauka w Polsce”, opublikowanego w marcu br. przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wynika, że dofinansowanie nauki ciągle rośnie – w 2007 roku ze środków budżetu państwa na szeroko rozumiany rozwój nauki przeznaczono 3,8 mld zł, a w obecnym roku ta suma wynosi już 6,8 mld zł. W Polsce jest obserwowane również rosnące zainteresowanie przedsiębiorców finansowaniem projektów naukowych. Od 2013 do 2016 roku przedsiębiorcy chcą wydać na B+R (badania i rozwój) ok. 4,9 mld zł. Zachęcamy środowisko przedsiębiorców do współpracy z jednostkami naukowymi UKW. Oferta współpracy dostępna jest w lewym menu. Jeśli macie Państwo pytania lub pomysł na współpracę piszcie na adres media@ukw.edu.pl.

W ofercie, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego ma również do wynajęcia wiele obiektów.

Jedną z głównych atrakcji w naszym mieście jest obiekt Copernicanum, przy ulicy Kopernika 1, w którym mieści się Sala Koncertowa. W tym wyjątkowo klimatycznym miejscu można zaplanować koncerty, konferencje czy spotkania biznesowe. Sala Koncertowa cieszy się szczególnym uznaniem muzyków ze względu na jej znakomitą akustykę.  

W ofercie biznesowej mamy także wiele obiektów do wynajęcia, między innymi, dwie wyremontowane sale gimnastyczne w Campusie Głównym UKW, a także pomieszczenia biurowe znajdujące się u zbiegu ulic: Ogińskiego, Sieńki, Szymanowskiego i Berwińskiego. Obecnie Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oferuje również możliwość wynajęcia atrakcyjnego terenu z utwardzoną nawierzchnią o powierzchni 1711 m2 przy ul. Ogińskiego 1.

Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z kolejnymi ofertami UKW!