Biuro ds. Stopni
Obrona mgr Aleksandry Dzikowskiej-Światowiak (28 kwietnia 2021 r., godz. 10.00) Obrona mgr Aleksandry Dzikowskiej-Światowiak (28 kwietnia 2021 r., godz. 10.00)

Obrona mgr Aleksandry Dzikowskiej-Światowiak (28 kwietnia 2021 r., godz. 10.00)

Rozprawa dokotrska mgr Aleksandry Dzikowskiej-Światowiak Stefan Kirtiklis – działacz niepodległościowy, żołnierz, wojewoda Drugiej Rzeczypospolitej (1890-1951) przygotowana pod opieką naukową dra hab. Zdzisława Biegańskiego, prof. uczelni (UKW)

Obrona doktorska mgr Aleksandry Dzikowskiej-Światowiakodbędzie się dnia 28 kwietnia 2021 roku o godz. 10.00

Obrona przeprowadzona zostanie w trybie zdalnym z przekazem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Przebieg obrony będzie rejestrowany i moderowany.

Osoby z poza Uczelni, które chciałyby uczestniczyć w obronie a miałyby problem z wejściem na spotkanie proszone są o przesłanie swojego loginu do Teams na adkres e-mail: kamila.grajkowska@ukw.edu.pl