Biuro ds. Stopni
Doktorat wdrożeniowy 2022 - składanie wniosków Doktorat wdrożeniowy 2022 - składanie wniosków

Doktorat wdrożeniowy 2022 - składanie wniosków

W 2022 roku nabór wniosków do projektu doktorat wdrożeniowy trwa od 9 maja 2022 do 1 czerwca (złożenie wniosku na UKW do 24 maja) za pośrednictwem systemu OSF.

Wniosek składa UKW. W ramach projektu doktorant ze szkoły doktorskiej zatrudniony przez podmiot otoczenia społeczno-gospodarczego przygotowuje rozprawę doktorską, której efektem będzie wdrażanie w tym podmiocie wyników prowadzonej przez doktoranta działalności naukowej.

Przedmiotem programu jest tworzenie warunków do rozwoju współpracy podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzonej w ramach szkół doktorskich i polegającej na kształceniu doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami albo innymi podmiotami, której efektem będzie wdrażanie w tych podmiotach wyników prowadzonej przez doktorantów działalności naukowej.

szczegółowe informacje: