Kolegium I

Obowiązkowe adresy e-mail w domenie UKW

Przypominamy, że komunikacja zdalna Studentów z Dziekanatem (wnioski, odwołania itp.) oraz z Wykładowcami powinna odbywać się z wykorzystaniem adresów e-mail w domenie UKW, które zostały wygenerowane od 2 marca br.

Od 2 marca 2020 r. wszyscy studenci Uniwersytetu otrzymali systemowo wygenerowane konta w domenie UKW (imię.nazwisko@student.ukw.edu.pl; ewentualnie w przypadku powtórzeń danych personalnych: jan.kowalski2@student.ukw.edu.pl).

Informacja na ten temat została przesłana do Studentek i Studentów na dotychczasowe adresy mailowe (podane w USOSweb).

Adres w domenie UKW od 3 marca 2020 r.:
- jest adresem widocznym w USOSweb;
- służy do logowania się do systemu USOSweb;
- jest zabezpieczony dotychczasowym hasłem.

Adres mailowy Studentów, którzy już posiadali adres w domenie UKW, pozostaje bez zmian.

Osoby, które nie zalogowały się na swoje nowe konto są zobowiązane dokonać tego w trybie pilnym.

W przypadku problemów z zalogowaniem prosimy o kontakt z pracownikami Działu Informatyzacji UKW:
telefonicznie: +48 52 3257 648,
lub e-mailowo: di@ukw.edu.pl.