Katedra Pedagogiki Resocjalizacyjnej
Studenci Resocjalizacji na Międzynarodowym Tygodniu Mediacji w SO w Bydgoszczy Studenci Resocjalizacji na Międzynarodowym Tygodniu Mediacji w SO w Bydgoszczy

Studenci Resocjalizacji na Międzynarodowym Tygodniu Mediacji w SO w Bydgoszczy

16 października 2023 roku studenci I roku Pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy brali udział w inauguracji obchodów Tygodnia Mediacji w okręgu Sądu Okręgowego w Bydgoszczy.

Na zaproszenie Prezesa Sądu Okręgowego Pana sędziego Mieczysława Oliwy studenci uczestniczyli w wydarzeniu dotyczącym mediacji rówieśniczej, spotkali się z Prezesem Sądu Okręgowego oraz mieli okazję zapoznać się z przestrzenią pracy bydgoskich sędziów.

Niewątpliwą atrakcją była również możliwość zobaczenia pięknej panoramy miasta Bydgoszczy z wieży widokowej budynku Sądu Okręgowego.

Organizatorami wizyty studyjnej były SSR Beata Miszewska-Odya oraz dr Agnieszka Latoś, prof. uczelni

oficjalny plakat treść ulotki

studenci w gabinecie Prezesa Sądu Okręgowego studenci na tle panoramy miasta Bydgoszczy
Operacje:
16-10-2023, 18:02