Rady dziedzin

Wybory 2022

W związku w uzyskaniem przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z dniem 26 sierpnia 2022 uprawnień do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w dyscyplinach: nauki o kulturze i religii, nauki fizyczne, nauki o Ziemi i środowisku, inżynieria materiałowa, profesorowie i profesorowie uczelni reprezentujący te dyscypliny zostaną zaproszeni do udziału w pracach rad dziedzin, odpowiednio Rady Dziedziny Nauk Humanistycznych, Rady Dziedziny Nauk Ścisłych i Przyrodniczych oraz Rady Dziedziny Nauk Inżynieryjno-Technicznych.

Formularze (link otwiera się w nowym oknie):

1. oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce – według wzoru określonego w Uniwersytecie wraz z pisemną zgodą na kandydowanie
  2. w przypadku kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 roku - oświadczenie lustracyjne - według wzoru stanowiącego załącznik nr 1a do ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów
    lub informację o złożeniu oświadczenia lustracyjnego – załącznik nr 2a do ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów

Formularze należy złożyć w Biurze ds. Stopni.

Komunikat Komisji Wyborczej UKW nr 34

Komisja Wyborcza UKW informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia wyborów do Rady Dziedziny Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne kandydatury na członków Rady Dziedziny w będą przyjmowane na dyżurze członków Komisji Wyborczej w sali nr 105 w budynku głównym Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy ul. J.K. Chodkiewicza 30 w dniu: 3 listopada 2022r. w godzinach od. 8.30 do 12.30 w Budynku A  przy ul. Chodkiewicza 30 sala 105.

link do komunikatu (otwiera sie w nowym oknie)