Pracownicy

mgr Brzeziński Łukasz
asystent

Brzeziński Łukasz

mgr

52 34 19 323
trener@ukw.edu.pl

Jednostka organizacyjna:

Wydział Pedagogiki

Adres:

85-064 Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 30

0 52 34 19 308 321 61 91
052 340 16 20
inped@ukw.edu.pl / sekreies@ukw.edu.pl
otwórz stronę www

Informacje:

Nazywam się Łukasz Brzeziński, jestem Erickson Professional Coachem ICF ACTP®; International Professional Trainer® (CIPT®) American Certification Institute® (ACI®) oraz Trenerem Biznesu.

Moja wielka przygoda z coachingiem rozpoczęła się od zainteresowania technikami perswazji oraz programowaniem neurolingwistycznym. W miarę zgłębiania wiedzy trenerskiej w tych dyscyplinach natrafiłem na coaching, który okazał się syntezą wszystkich moich dotychczasowych umiejętności i zamiłowań. Doświadczenie efektywności i siły procesu, a także predyspozycje do uprawiania zawodu coacha skłoniły mnie do całkowitego poświęcenia się tej właśnie dziedzinie. W efekcie ukończyłem renomowany program coachingu: akredytowany przez ICF – The Art & Science of Coaching organizowany przez Erickson College International z Vancouver przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 8 lat jestem coachem. Szczególne miejsce wśród moich zainteresowań zajmuje coaching rozwojowy. Moim zadaniem jako coacha jest inspirowanie i motywowanie do wprowadzania przemyślanych zmian w życiu lub pomoc w pokonywaniu blokad, ograniczeń, które powstrzymują Klienta przed realizacją własnych planów. Podczas sesji posługuję się m.in. metodami R.Diltsa, J.O'Connora, M.Eriksona, J.Grindera, R.Bandlera.

Od ponad 11 lat jestem trenerem - prowadziłem liczne szkolenia i warsztaty. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji, prezentacji, negocjacji. Prowadzę także warsztaty rozwijające umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Aktualnie koncentruję się na praktycznym wykorzystaniu autoprezentacji dla budowania trwalszych relacji z klientami i osiągania lepszych rezultatów biznesowych.

Jestem nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gdzie pracuję jako asystent w Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki. Moimi zainteresowaniami naukowymi jest coaching, doradztwo personalne i zawodowe oraz inne formy wspierania rozwoju ludzi.

W ramach działalności organizacyjnej na uczelni pełnię następujące funkcje:

od roku akademickiego 2017/2018 członek Rady Instytutu Pedagogiki,
od roku akademickiego 2016/2017 członek Rady Programowej na studia pierwszego stopnia.

Dyżury:

Dyżury odbywają się we wtorki w godz.
Chodkiewicza budynek główny, pok. 46.

Zapraszam.