Aktualności

Świąteczna Paczka – i my możemy kogoś uszczęśliwić

07 grudnia 2018
czytaj całość

Szanowni Państwo,
tradycją stało się, iż co roku w grudniu Uniwersytet Kazimierza Wielkiego prowadzi akcję „Świąteczna Paczka – i my możemy kogoś uszczęśliwić”. Wspólnie ze studentami Akademickiego Centrum Wolontariatu przy UKW oraz Branżową Szkołą I stopnia nr 6 Specjalną w Bydgoszczy w dniach od 10 do 19 grudnia będziemy prowadzić akcję zbiórki pieniężnej i rzeczowej dla Weroniki i Marty Różyckich oraz rodziny.

czytaj całość…

UKW wygrywa Akademicki Puchar Polski w Karate

18 grudnia 2018
czytaj całość

16 grudnia w Zalasewie odbył się VIII Akademicki Puchar Polski w Karate. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wysłał na te zawody sześcioosobową reprezentację. Zawody zakończyły się dla naszych reprezentantów olbrzymim sukcesem, gdyż UKW zajął I miejsce w klasyfikacji punktowej jak i w klasyfikacji medalowej spośród 21 uczelni wyższych startujących na tych zawodach.

czytaj całość…

Rekrutacja zimowa na studia II stopnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

12 grudnia 2018
czytaj całość

Rusza rekrutacja zimowa na studia magisterskie uzupełniające na kierunkach inżynieria materiałowa, inżynieria techniczno-informatyczna, mechatronika. Absolwenci studiów I stopnia do 19 lutego mogą rejestrować się w naszym systemie.
Zasady rekrutacji są podobne jak w przypadku pozostałych kierunków. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na www.rekrutacja.ukw.edu.pl, uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać na wyniki. Kandydaci przyjęci na studia rozpoczną zajęcia na początku marca.

czytaj całość…

Sesja egzaminacyjna TOEIC

30 listopada 2018

Zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu językowego TOEIC® z języka angielskiego do rejestracji na sesję egzaminacyjną, która odbędzie się 16 stycznia 2019 na naszej uczelni (w godzinach popołudniowych).

czytaj całość…