Kontroler do gry na konsoli w kolorze niebieskim trzymany w dłoniach Kontroler do gry na konsoli w kolorze niebieskim trzymany w dłoniach

Are You Ready? Studiuj na #UKW! Rekrutacja 2021/2022

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę! Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom i że to właśnie Ty zasilisz grono studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Pewnie od dłuższego czasu zastanawiasz się, co będzie dla Ciebie najlepsze.  My też się nad tym zastanawiamy, dlatego to właśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy prawie 70 kierunków studiów do wyboru (lista wszystkich kierunków dostępna poniżej).

Rekrutacja startuje już 8 czerwca!

Dlaczego #UKW?

• Po pierwsze, UKW to uczelnia publiczna. Oznacza to, że studiowanie stacjonarne (dzienne) jest na UKW bezpłatne.
  • Po drugie, uczelnia daje Ci możliwość pozyskiwania stypendiów oraz ubiegania się o miejsce w jednym z naszych dwóch akademików (kilka słów o nich: https://www.ukw.edu.pl). Dbając o niepełnosprawne studentki i niepełnosprawnych studentów, UKW zapewnia pomoc i wsparcie Działu ds. Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Po trzecie, czekają na Ciebie komfortowe warunki do nauki, uprawniania sportu i wypoczynku: nowoczesna Biblioteka UKW, Centrum Kultury Fizycznej i Sportu (z  m.in. basenem, kortem tenisowym, siłowniami), Ogród Botaniczny UKW oraz wiele, wiele innych…
  • Po czwarte, UKW bierze udział w programie MOST oraz Erasmus +. Dzięki tym programom masz szansę poznać nowe miejsca i nowych ludzi oraz zdobyć nowe doświadczenia.
  • Po piąte, nasza Uczelnia ma za sobą ponad 50 lat tradycji. Zostań naszą studentką, naszym studentem i zapisuj nowe karty historii!

Co musisz zrobić, by studiować na UKW? Rady w pięciu krokach:

1. Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie, jak?
  2. Przeczytaj harmonogram rekrutacji.
  3. Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego (jeśli nie masz jeszcze wyników, nic nie szkodzi, załóż konto, wyniki uzupełnisz potem) oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia magisterskie, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  4. Wybierz kierunek studiów (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  5. Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Zapoznaj się z podstawami prawnymi rekrutacji: www.rekrutacja.ukw.edu.pl

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

Masz pytanie? Dzwoń i pisz śmiało!

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich
ul. Łużycka 24 (Dom Studenta nr 1 Romek)
pon. - pt. w godzinach od 09.00 do 13.00.

Kontakt:

Możesz też kontaktować się z nami za pośrednictwem Facebooka, pracownicy Działu Promocji odpowiedzą na Twoje pytania 7 dni w tygodniu!- fanpage UKW.

ARE YOU READY? LET'S GO! NEXT LEVEL!

Baner rekrutacyjny. Radosny mężczyzna wskazujący na logotyp UKW. Napis: ARE YOU READY? LET'S GO! REKRUTACJA.UKW.EDU.PL