Okładka Audiobook'u gitarowego na kremowym tle Okładka Audiobook'u gitarowego na kremowym tle

Dr Adam Skrętny wydał płytę pt. Audiobook gitarowy

Ukazała się płyta pt. Audiobook gitarowy, na której dr Adam Skrętny Prodziekan ds. Kształcenia na Wydziale Edukacji Muzycznej UKW nagrał partie gitary i wcielił się w rolę lektora. Płyta jest sumą doświadczeń, które autor zdobył ucząc gry na gitarze osób z dysfunkcją wzroku.

Audiobook gitarowy jest autorskim programem, który ma służyć jako pomoc w uczeniu się gry na gitarze. Został nagrany w dwóch językach: polskim i angielskim. Płyta została opatrzona pismem punktowym, za co odpowiedzialny był mgr Radosław Cichański, Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością UKW oraz mgr Zbigniew Szczepański z Wydziału Mechatroniki UKW.

Nagrania zrealizował Grzegorz Korybalski. Przekładu na język angielski dokonała Hanna Świetlik. Całość została sfinansowana przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.