Jak łatwo uczyć się idiomów w języku angielskim? Spotkanie z autorem internetowego słownika

Chcesz wiedzieć jak w łatwy sposób uczyć się idiomów w języku angielskim? Chcesz pozytywnej dawki energii do nauki? Wydział Językoznawstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza studentów, wykładowców oraz wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie z bardzo ciekawym człowiekiem, twórcą internetowego słownika angielskich idiomów!

Michał Ejankowski - Założyciel i lider projektu technologiczno-językowego Treedioms, internetowego słownika idiomów. Student Językoznawstwa i Zarządzania Informacją na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, Wydział Neofilologii.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 7 maja br. o godz. 9:30 w Auli Nova UKW - główny kampus UKW przy ul. Chodkiewicza 30, budynek F (vis a vis Kantyny Akademickiej).