Prof. dr hab. Helena Ostrowicka wraz z prof. Moniką Nawrot Borowską i trzema studentkami. Uśmiechnięte postacie pozują do zdjęcia na tle granatowego roll-up'a Prof. dr hab. Helena Ostrowicka wraz z prof. Moniką Nawrot Borowską i trzema studentkami. Uśmiechnięte postacie pozują do zdjęcia na tle granatowego roll-up'a

Dzień Wydziału Pedagogiki - relacja

6 czerwca 2024 r. odbył się Dzień Wydziału Pedagogiki UKW. Wydarzenie w tym roku było szczególnie ważne, ponieważ odbywało się w ramach jubileuszu 55-lecia Bydgoskiej Pedagogiki.

Oficjalnego otwarcia dokonała Dziekan Wydziału Pedagogiki prof. dr hab. Helena Ostrowicka, po którym nastąpiło Doktoranckie Seminarium Naukowe. Wykład wprowadzający pn. Od instytucji do relacji. Różnice płci jako różnice sposobów doświadczania świata (a zmiany) w badaniach nad rodziną, przeprowadziła dr hab. Joanna Ostrouch - Kamińska, prof. UWM.

Obchody Dnia Wydziału rozpoczęły się od różnorodnych warsztatów i wydarzeń otwartych, które zostały zostały przygotowane specjalnie na tę okoliczność dla studentów oraz gości spoza uczelni.

Cały Dzień Wydziału skupiał się wokół studenckich pasji. Na korytarzach było można podziwiać wystawy prac studentów, a w Ogrodzie Atrium odbywały się liczne występy artystyczne naszych studentów.

W Sali Rady Naukowej Wydziału Pedagogiki, odbyło się także spotkanie autorskie z dr. hab. Michałem Klichowskim, prof. UAM pn. Efekt neuro. Pedagogika i uwodzenie umysłów.

Fotorelacja