Start IX edycji Legii Akademickiej na UKW – spotkanie organizacyjne już 31 marca

Grafika przedstawiająca żołnierza oraz napis Legia Akademicka

To pierwszy krok w stronę wojskowego szkolenia i nowych kompetencji – już 31 marca studenci UKW rozpoczynający udział w IX edycji Legii Akademickiej poznają szczegóły programu, który łączy edukację akademicką z przygotowaniem do służby wojskowej.

W dniu 31.03.2026 r. o godzinie 16.30 w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn UKW, Budynek F odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące IX edycji Legii Akademickiej.

Wszystkich studentów, którzy złożyli wnioski o przystąpienie do programu w ramach IX edycji LA zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Na spotkaniu zostaną omówione aspekty szkolenia modułu podoficerskiego, w ramach Legii akademickiej organizowanej na UKW w Bydgoszczy.

Ponadto studenci zostaną zapoznani z programem szkolenia, podziałem na grupy szkoleniowe, zasadami ukończenia modułu podoficerskiego i e-learningiem – niezbędnym do ukończenia IX edycji Legii Akademickiej w UKW. Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Szefa WCR w Bydgoszczy.