Aktualności

Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2019

21 marca 2019

8 kwietnia 2019 r. serdecznie zapraszamy do gmachu Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na BYDGOSKIE DYKTANDO JĘZYKA ROSYJSKIEGO 2019. To już VII edycja imprezy organizowanej przez Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego przy współpracy wykładowców Bałtyckiego Uniwersytetu im. I. Kanta w Kaliningradzie.

czytaj całość…

Wolontariat na AME w piłce ręcznej

21 marca 2019

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i KU AZS UKW będą organizatorem Akademickich Mistrzostw Europy w piłkę ręczną, które odbędą się w pierwszej połowie lipca w Bydgoszczy. Zapraszamy studentów i nie tylko do zgłaszania się do wolontariatu.

czytaj całość…

Konferencja o przestępczości gospodarczej

20 marca 2019
czytaj całość

Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Wydziale Administracji i Nauk Społecznych we współpracy z Wydziałem Administracji i Nauk Społecznych UKW zapraszają na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt. Przestępczość gospodarcza, która odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Dzień Geografa na UKW

20 marca 2019

Wpisując się w obchody 50-lecia Uczelni, Instytut Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Dniu Geografa UKW 2019 - 10 kwietnia. Motywem przewodnim tegorocznego eventu jest geograficzna różnorodność świata. W programie znalazły się opowieści o Australii, Bułgarii, Ukrainie czy Tybecie!

czytaj całość…

Zostań wolontariuszem na ME w lekkiej atletyce

19 marca 2019

Jeżeli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia do wolontariatu podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, które już w sierpniu (9-11) odbędą się w Bydgoszczy, to już naprawdę ostatnia szansa. Nie przegapcie okazji na przygodę życia!

czytaj całość…

Fryderyk dla prof. Sławomira Czarneckiego

19 marca 2019
czytaj całość

12 marca 2019 r. odbyła się Gala Muzyki Poważnej w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Jednego z Fryderyków 2019 odebrał prof. Sławomir Czarnecki z Wydziału Edukacji Muzycznej. Nagrodzono go w kategorii Album roku. Muzyka symfoniczna i koncertująca.

czytaj całość…