Aktualności

UKW na pikniku naukowym i w ambasadzie w Sztokholmie

19 czerwca 2018
czytaj całość

W dniach 15-17 czerwca 2018 r. przedstawiciele Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, na zaproszenie Ambasady Polskiej w Szwecji przebywali w Sztokholmie. Cele wizyty związane były z realizacją współpracy w zakresie komercjalizacji oraz uczestnictwem w polskim pikniku naukowym w Sztokholmie.

czytaj całość…

Dodatkowe punkty do stypendium naukowego

18 czerwca 2018

Biuro Karier UKW informuje, że studenci, którzy uczestniczyli w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” lub zgłoszą się jeszcze do uczestnictwa w projekcie mają możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do stypendium naukowego. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich.

czytaj całość…

Sukces dr Katarzyny Grzesiak-Bramańskiej

12 czerwca 2018
czytaj całość

Jury IV edycji konkursu Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego na wyróżniająca się w roku 2017 r. rozprawę doktorską przyznało Grand Prix dr Katarzynie Grzesiak z Instytutu Pedagogiki UKW za rozprawę doktorską na temat: Doświadczanie sukcesu w nauce przez studentów studiów doktoranckich.

czytaj całość…

UKW na SciTech Impact'18

13 czerwca 2018
czytaj całość

Pan Premier Mateusz Morawiecki i Pan Minister Jarosław Gowin odwiedzili stoisko UKW na SciTech Impact’18. Wynalazki prezentował Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy UKW – dr hab. inż. Marek Macko, prof. nadzw.

 

czytaj całość…