Aktualności

Konferencja Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego

07 września 2018

Centrum Doktryn i Szkolenia SZ oraz Akademia Marynarki Wojennej we współpracy z Akademią Sztuki Wojennej, Wojskową Akademią Techniczną, Wyższą Szkołą Oficerską Sił Powietrznych, Wyższą Szkołą Policji, Uniwersytetem Szczecińskim, Dolnośląską Szkołą Wyższą oraz Akademią im. Jakuba z Paradyża mają zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową GlobState „Wyzwania dla bezpieczeństwa państwa w aspekcie zmieniającego się środowiska geopolitycznego”, która odbędzie się w dniach 04 – 05 grudnia 2018 roku.

czytaj całość…

Infrastruktura UKW wczoraj i dziś

27 czerwca 2018
czytaj całość

W 2019 r. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, jako Uczelnia będąca spadkobiercą swoich poprzedniczek: WSN, WSP, AB obchodzić będzie jubileusz 50-lecia. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przez lata swojej działalności i rosnących potrzeb musiał powiększać swoje zasoby lokalowe, na przestrzeni lat ta baza jest modernizowana i unowocześniana, warto zobaczyć jak się zmieniała.

 

 

czytaj całość…

Dodatkowe punkty do stypendium naukowego

18 czerwca 2018

Biuro Karier UKW informuje, że studenci, którzy uczestniczyli w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” lub zgłoszą się jeszcze do uczestnictwa w projekcie mają możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do stypendium naukowego. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich.

czytaj całość…