Archiwum

Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego

09 listopada 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego będzie organizatorem pierwszego spotkania branżowo-informacyjnego projektu „Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii o kluczowym znaczeniu dla gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego’’ realizowanego w ramach Konsorcjum uczelni, w którego składzie znajdują się również Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy (Lider) oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

czytaj całość…

Święto Niepodległości w Bydgoszczy

08 listopada 2018
czytaj całość

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, Dowódca Garnizonu Bydgoszcz gen. dyw. Dariusz Łukowski serdecznie zapraszają na wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości w 100. rocznicę jej odzyskania.

czytaj całość…

Wykład o drodze Bydgoszczy do Macierzy

06 listopada 2018

9 listopada 2018 r. w Bibliotece UKW o godz. 17.00 dr hab. Janusz Kutta, prof. KPSW, wygłosi wykład pt. Droga Bydgoszczy do Macierzy. Wykład jest organizowany w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

czytaj całość…

Konferencja: Przemoc w rodzinie

05 listopada 2018

Zakład Filozofii Wychowania i Edukacji Obywatelskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego we współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sicienku zapraszają na Konferencję naukowo- szkoleniową "Przemoc w rodzinie. Przeciwdziałanie - Pomoc - Bezpieczeństwo".

czytaj całość…

Zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej

31 października 2018
czytaj całość

9 listopada 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Filharmonii Pomorskiej na koncert z cyklu Mahler i jego czas. Dla studentów UKW mamy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na ten koncert.

czytaj całość…