Archiwum

Noc Biologów w Ogrodzie Botanicznym UKW

07 stycznia 2019

Już po raz szósty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego włącza się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Noc Biologów. 11 stycznia 2019 r. będzie można uczestniczyć w licznych warsztatach, pokazach i wykładach. Do akcji włączył się także Ogród Botaniczny UKW, zapraszamy na warsztaty o morskich ptakach, zielarstwie czy zmianie klimatu.

czytaj całość…

Citi dla studentów 8 stycznia

02 stycznia 2019

8 stycznia zapraszamy do zapoznania się z ofertą Citi skierowaną do studentów. Pracownicy banku przedstawią informacje dotyczące m.in. udziału w programie praktyk letnich, programach rozwojowych, a także oferty „pierwszej pracy”.

czytaj całość…

Zostań terytorialsem - spotkanie informacyjne

21 grudnia 2018
czytaj całość

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne z przedstawicielem 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej, por. Arkadiuszem Chorobińskim, podczas którego zostaną omówione zasady pełnienia ochotniczej służby wojskowej w Obronie Terytorialnej oraz korzyści i przywileje na jakie może liczyć każdy „terytorials”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 w auli Nova głównego campusu UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30.

czytaj całość…

Noc Biologów 2019

18 grudnia 2018
czytaj całość

Już po raz szósty Uniwersytet Kazimierza Wielkiego włącza się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest Noc Biologów. W piątkowe popołudnie 11 stycznia lokalna społeczność będzie miała okazję uczestniczyć w licznych warsztatach, pokazach i wykładach przygotowanych zarówno przez pracowników jak i studentów kół naukowych Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW.

 

czytaj całość…

Wicelider przyjeżdża do Bydgoszczy

14 grudnia 2018
czytaj całość

W kolejnym spotkaniu II ligi szczypiorniści AZS-u UKW zmierzą się w swojej hali z Tytanami Wejherowo. Przyjezdni w tym sezonie przegrali tylko jeden mecz i są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

czytaj całość…

Kino Paragraf

13 grudnia 2018
czytaj całość

19 grudnia o godz. 11:00 zapraszamy do Auli Biblioteki UKW na kolejną projekcję w ramach cyklu filmów w Kinie Paragraf organizowanego przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych UKW. Tym razem zachęcamy do obejrzenia filmu: Pożegnanie z niewinnością, w reżyserii David Schwimmer.

czytaj całość…