Archiwum

Kolejne nagrody dla naukowców UKW

22 czerwca 2018

Wynalazki naszych pracowników po raz kolejny zostały docenione. Na targach Invent Arena w Třinec (Czechy) odbywających się w dniach 20-22 czerwca 2018 r. UKW zdobyło złoty i srebrny medal.

czytaj całość…

Spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi

20 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy wspólnie z Klubem Tygodnika Powszechnego w Bydgoszczy na spotkanie poświęcone ks. Józefowi Tischnerowi, pod tytułem: Ksiądz Józef Tischner i dialektyka wyzwolenia, które odbędzie się 21 czerwca 2018 r. o godz. 18.00 w Bibliotece UKW (I piętro).

czytaj całość…

Piknik charytatywny "Pracownicy pracownikom"

14 czerwca 2018
czytaj całość

23 czerwca Kanclerz UKW zaprasza społeczność akademicką na piknik charytatywny „Pracownicy pracownikom”. W tym roku zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie p. Aliny Kuczkowskiej-Krukowskiej (Instytut Kultury Fizycznej) oraz Kacpra Grzeszczaka, syna p. Dariusza Grzeszczaka (Dział Administracyjno-Gospodarczy). 

 

czytaj całość…

Konferencja - Przeszłość w teraźniejszości

11 czerwca 2018

Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Inicjatywy Doktorantów Nauk o Polityce oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych oddz. W Bydgoszczy serdecznie zapraszają do udziału w II ogólnopolskiej konferencji naukowej z cyklu: Przeszłość w teraźniejszości nt. Ewolucja podmiotowości politycznej w warunkach globalizacji, która odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2018 r. w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  

czytaj całość…