5 urodziny Sekcji Kultury Fizycznej koła naukowego WyKoNa

12 maja studenci i naukowcy uroczyście obchodzili 5-tą rocznicę istnienia Sekcji Kultury Fizycznej działającego w ramach studenckiego koła naukowego WyKoNa. Na uroczystość przybyły również zaprzyjaźnione osoby z inny bydgoskich uczelni – UTP, CM UMK, WSG, szkół średnich, przedstawiciele prasy regionalnej i studenckiej.

Program prowadziły studentki UKW Alicja Bania i Agnieszka Kuźmińska przy udziale opiekuna Sekcji dr inż. Ryszarda Pujszo.
W części oficjalnej pamiątkowymi medalami i dyplomami zostali wyróżnieni wybitni studenci i naukowcy współpracujący z kołem: dr Małgorzata Pyskir (CM UMK), dr Grzegorz Przybylski (CM UMK), mgr Joanna Szefer (absolwentka), mgr Sławomir Dąbrowski (Zespół Szkół Drzewnych), Wojciech Kiełpiński (informatyka), Alicja Bania (Edukacja Obronna).
Punktem kulminacyjnym był jednak pojedynek kabaretowy w którym zmierzyły się kabarety ”Loszek” – złożony ze studentów budownictwa ATR z lat 70-tych  i aktualnie działający kabaret UKW „Giletta”. Obchody swym występem uświetniła Dorota Chojnacka, studentka 5 roku politologii z zespołem „The Foxtrot”.