Praca na UKW: Dział Płac

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudni pracownika do Działu Płac na pełen etat na podstawie umowy o pracę na zastępstwo.
Zakres zadań:

  • naliczanie wynagrodzeń bezosobowych (tj. z tytułu umów zlecenia i umów o dzieło),
  • naliczanie wynagrodzeń osobowych (tj. z tytułu umów o pracę),
  • sporządzanie list płac,
  • sporządzanie rozliczeń do ZUS i rozliczeń podatku (w tym deklaracji PIT),
  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu, działu kadr i księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym
  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna znajomość Programu Płatnik
  • wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • obsługa programów MS Office (w tym Excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pracowitość i dyspozycyjność

Oferty proszę składać przez Kancelarię UKW do Kwestora na adres: 85-064 Bydgoszcz ul. J. K. Chodkiewicza 30 z dopiskiem „Oferta pracy - Dział Płac UKW” lub na adres e-mail: kwestor@ukw.edu.pl do dnia 25.07.2018 roku.